Titulok webu - wexbo.com
   Novinky
  Jar 2021 v PiešťanochJar 2021 v Piešťanoch

  Drahí klienti, pevne veríme, že jar bude v znamení nádherných pobytov v našich hoteloch v Piešťanoch. Obmedzenia by mali od marca 2021 postupne padať a Vám tak nebude nič brániť v zaslúženom oddychu v krásnom prostredí Zobraziť viac...


  Darčekový poukazDarčekový poukaz

  Obdarujte Vašich rodičov, priateľov pobytom v našich hoteloch. Pobyt u nás je príjemný, plný zážitkov! počas roka našu ponuku neustále zdokonaľujeme. Ponúkame Vám super servis za prijateľnú cenu. Do-videnia v Piešťanoch Zobraziť viac...


  Koniec jesene a zima s namiKoniec jesene a zima s nami

  Drahí priatelia, milovníci Piešťan a jej okolia. Počas novembra a decembra Vám ponúkame Anti-Stressový a Pandemický pohodový pobyt v našich dvoch hoteloch - prežijeme príchod zimy spolu!


  Nápoje v cene!

  Važení klienti, u nás máte nápoje v cene! jednoducho si samostatne načapujete kvalitné pivečko, víno alebo malinovku v reštaurácii a na letnej terase. Tak "na zdravie" v Piešťanoch!


  Spustenie nášho nového portálu.

  Drahí priatelia, sme tu znova pre Vás, tešíme sa na Vašu návštevu Piešťan. Hotel Harmónia a Penzión Alegro opätovne po tzv. Pandémii otvára svoje dvere pre hodnotné pobyty za príjemné ceny!

  leto 2022

  Špeciálna ponuka MÁJ 2022 (termíny: 01. - 09.05.2022) v Hoteli Harmónia - Banka/Pieštany.

  Ponúkame Vám stráviť 6 dní v blízkosti kúpeľného mesta Piešťany za výhodných podmienok, pri plnom servise, liečení a zábavy. Súčasťou je poznávanie okolia a viacero príjemných spoločenských podujatí.

  Pobyt na 6 dní (5 nocí) Vám ponúkame za cenu 179€.
  Rodinná izba, alebo ubytovanie v trojposteľovej izbe zľava 15€ na osobu a pobyt.

  V cene Vám poskytneme plnú penziu, nápoje počas obedov, večerí a večernej zábavy v cene (víno, pivo, malinovka), poobede káva/koláč, 6 liečebných procedúr a množstvo zábavy.

  Ak ste ucelená skupina nad 15 osôb, kontaktujte nás, poskytneme Vám výhodnejšie podmienky a rovnako Vám vieme zabezpečiť dopravu z domu (tam/späť) za výhodných podmienok, nakoľko autobusy sú vlastnené našou spoločnosťou.

  Rezervácie:  tel. 0910 836 695
  e-mail: marketing@amonhotels.sk
  bližšie informácie o hoteloch a našich ponukách nájdete na: www.amonhotels.sk

  viac na http://harmoniahotel.sk

  Penzión HARMÓNIA 2*
  Odborárska 15
  92101 Banka - Piešťany / SK
  tel.: 033 2857333
  (zo zahraničia: 00421 33 2857333)
  e-mail: hotel@harmoniahotel.sk 
  www.harmoniahotel.sk

  ___________________________________________________________

  Naša štandardná ponuka počas celého leta 2022 (od 01.05. do 30.10.2022), platná pre hotel Harmónia a penzión Alegro - Banka/Piešťany

  Cena pobytu 179€ na osobu v dvojposteľovej izbe
  (cena 164€ na osobu v trojposteľovej izbe alebo v rodinnej izbe)

  Letný p/obyt zahŕňa:

  • ubytovanie 6 dní (5 nocí)
  • plnú penziu bufety
  • nápoje all inclusive (pivo, víno, malinovka) počas obedov, večerí a večernej zábavy
  • 6 rehabilitačných procedúr:
   (masážne kreslo, oxygenoterapia, zábal  koreňový a rašelinový, elektrostimulácia, biolampa)
  • Počas pobytu si môžete zakúpiť kvalitné masáževodné procedúry.

  Bonus pre Vás:

  • káva&koláč (každý deň 16:00/17:00h.)
  • večerný program – kvalitné tanečné zábavy
  • transfer tam/späť zo stanice za 3€
  • ponuka výletov so sprievodcom do okolia za výborné ceny, vyberáme: Trnava 10€/os., Trenčín 10€/os., Mohyla gen. Štefánika 10€/os., Hlohovec 8€/os., Múzeum Miniatúr 7€/os.
  • prenájom štýlových bicyklov za 1€ na hodinu, k dispozícii športové náčinie.

  Rezervácie:  tel. 0910 836695
  e-mail: marketing@amonhotels.sk
  bližšie informácie o hoteloch a našich ponukách nájdete na: www.amonhotels.sk


  INFO: V roku 2022 ponúkame pre Vás Penzión Alegro – Banka a Hotel Harmónia Banka. Ostatné hotely, ktoré sme Vám ponúkali v minulosti sa stali našimi konkurentmi, napríklad Penzión Harmony Rezort - Piešťany, Penzión Bezovec. Prevádzkujú ich naši bývalí zamestnanci, tvária sa ako naša firma, bez nášho súhlasu využívajú naše kontakty a vytvárajú ponuky pre Vás, ktoré sú identické s našimi. Vy máte možnosť ísť na pobyt podľa Vášho uváženia, berte prosím však túto skutočnosť na vedomie s tým, že za servis ktorý Vám ponúkajú ich manažéri nepreberám zodpovednosť. Ďakujem za pozornosť a porozumenie Juraj Šumichrast, Ing. Riaditeľ.

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.