Titulok webu - wexbo.com
   Novinky
  Jar 2021 v PiešťanochJar 2021 v Piešťanoch

  Drahí klienti, pevne veríme, že jar bude v znamení nádherných pobytov v našich hoteloch v Piešťanoch. Obmedzenia by mali od marca 2021 postupne padať a Vám tak nebude nič brániť v zaslúženom oddychu v krásnom prostredí Zobraziť viac...


  Darčekový poukazDarčekový poukaz

  Obdarujte Vašich rodičov, priateľov pobytom v našich hoteloch. Pobyt u nás je príjemný, plný zážitkov! počas roka našu ponuku neustále zdokonaľujeme. Ponúkame Vám super servis za prijateľnú cenu. Do-videnia v Piešťanoch Zobraziť viac...


  Koniec jesene a zima s namiKoniec jesene a zima s nami

  Drahí priatelia, milovníci Piešťan a jej okolia. Počas novembra a decembra Vám ponúkame Anti-Stressový a Pandemický pohodový pobyt v našich dvoch hoteloch - prežijeme príchod zimy spolu!


  Nápoje v cene!

  Važení klienti, u nás máte nápoje v cene! jednoducho si samostatne načapujete kvalitné pivečko, víno alebo malinovku v reštaurácii a na letnej terase. Tak "na zdravie" v Piešťanoch!


  Spustenie nášho nového portálu.

  Drahí priatelia, sme tu znova pre Vás, tešíme sa na Vašu návštevu Piešťan. Hotel Harmónia a Penzión Alegro opätovne po tzv. Pandémii otvára svoje dvere pre hodnotné pobyty za príjemné ceny!

  Výhodné ponuky v Piešťanoch

  Adresa: Odborárska 16, Banka

  http://amonhotels.sk

  Rezervácie individuálni klienti:

  Penzión Alegro: 033 2857222

  Penzión Harmónia: 033 2857333

  Rezervácie skupiny nad 15 osôb: 0904 405424
  e-mail: marketing@amonhotels.sk

  Naša vlastná Autobusová doprava - radi vyhovieme. Bezpečne z domu k nám a späť.

  Priestranný a tichý piešťanský areál jazera Sĺňava je obklopený prírodou a poskytuje dostatok miesta pre odpočinok, prechádzky a turistiku. 
  Penzión ALEGRO poskytuje služby celoročne. Všetky izby spĺňajú požadovaný štandard a poskytujú dostatočný komfort pre príjemný oddych. Sú vybavené sociálnym zariadením a väčšina má priestranný balkón.
  Stravovanie je za štandardných podmienok poskytované v hotelovej reštaurácii formou bohatých bufetových stolov, v špecificky obmedzených situáciách na terase. Súčasťou je malá telocvičňa, požičovňa bicyklov a športových potrieb.
  Našim stálym klientom a skupinám turistov poskytujeme atraktívne zľavy.

  Piešťany, okrem kúpeľov patria medzi lokality so širokým výberom využitia voľného času. Vďaka svojej polohe sú tu ideálne podmienky na turistiku či cykloturistiku. Obľúbená je pešia turistika po pohorí Považského Inovca či Karpát, in-line korčuľovanie po hrádzi jazera Sĺňava, či návšteva stredovekých hradov Beckov, Čachtice, Tematín, Dobrá Voda, Branč, Trenčín a historických miest, akými sú Bradlo, Čertova pec, Ducové a podobne.

  Tešíme sa na Vašu spoločnosť.

  S pozdravom a úctou

  Riaditeľ spoločnosti AMON Hotels a kolektív

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.